Турфирма "Краски Мира" • Туристическая фирма, туроператор, турагентство • Туры, авиатуры, автобусные туры, горящие туры, подбор тура, отзывы о турах, туристические услуги.

Натхнення Гомера! Місце відпочинку неаполітанських королів Курорт Форміа 10-ти денний атобусний тур (5 днів відпочинку на морі!)

Июль 10, 2013 • Горящие турыКомментарии к записи Натхнення Гомера! Місце відпочинку неаполітанських королів Курорт Форміа 10-ти денний атобусний тур (5 днів відпочинку на морі!) отключены

Натхнення Гомера! Місце відпочинку неаполітанських королів Курорт Форміа 10-ти денний атобусний тур (5 днів відпочинку на морі!)

Натхнення Гомера!
Місце відпочинку неаполітанських королів
Курорт Форміа
10-ти денний атобусний тур (5 днів відпочинку на морі!)
В програмі:
Найкрасивіші місця Італії: Рим, Ватикан, Неаполь, Форміа, Соренто, Везувій, Венеція
та дві яскраві європейські столиці: Будапешт і Любляна
5 днів відпочинку на Середземному морі – готель 4*
Вартість туру: 6400 грн.
— 70% на акційні дати!!!
Акційна ціна: 2540 грн.
Акційні дати виїздів: 21.07*(4 місця) , 04.08* (8 місць).

 

Дати виїздів:29.06, 07.07*, 21.07*, 04.08*, 18.08*, 31.08
1 день 12:30 — збір групи на ж\д вокзалі м.Чоп. (08:00 можливий виїзд групи зі Львова , доплата  11 €)
13:00 – виїзд групи  з м. Чоп. на територію Угорщини.

Переїзд до м. Егер.  Відвідання монументальної неокласичної споруди головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. На зведення та оздоблення собору пішло 120 років. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XV ст, навколо якого розкинувся розкішний парк.
Для бажаючих рекомендуємо відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацію та традиційним угорським обідом (20 €) — 6 сортів егерських вин та національну страву гуляш (в необмеженій кількості) — приготований в казані на відкритому вогні. Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою.
Переїзд до Будапешту. 
Поселення в готелі. Ночівля.
2 день Сніданок.
Виселення з готелю.
Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом.
 Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий  Королівський палац.
Вільний час.

СПА-ВІДПОЧИНОК на термальних водах … Релакс, оздоровлення, енергія …

Переїзд в транзитний готель.
Ночівля.

3 день Сніданок.
Виселення з готелю.Переїзд по території Словенії.
Прибуття в столицю Словенії — Любляну.
Запрошуємо на оглядову екскурсію столиицею. Любляна 
— політичний і культурний центр Словенії; один із найважливіших комерційних, наукових та освітніх центрів Європи. Столиця розташована з обох берегів річки Любляниці. Це невелике як для столиці місто з багатою культурою та глибокими національними традиціями, але в ньому досить гармонійно переплелися  історичні цінності   та надбання  сучасності. Поруч із будівлями парламенту, посольств і найбільших банків чудовоприжилися  затишні магазинчики, кав’ярні й ресторанчики. Тисячолітня історія перетворила Любляну на одну з найкрасивіших столиць Європи.
Нічний транзит до Італії.
4 день Прибуття в регіон Лаціо. Курорт Форміа
Даний курорт улюблене  місце відпочинку римських патриціїв, багато чисельних правителів Італії різних епох.  
Тепле море, ласкаві хвилі, живописні бухточки та автентичні поселення – не залишать байдужим жодного туриста. Форміа — всесвітньо відомий курорт, розташований в одній з найживописніших бухт Середземного моря. Тут можна безкінечнно насолоджуватися приголомшливими природними пейзажами, архітектурою стародавнього міста та прозорим синім Тірренським морем. Уздовж берега в ряд вишикувалися кафе та ресторани зі стравами з найсвіжіших морепродуктів.
14:30 — Поселення в готель.
Ночівля.
5 день Сніданок.
Відпочинок на морі. 

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ!

Пропонуємо виїзну екскурсію «Між небом і землею: Рим та Ватикан» (65 €). Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом. Також відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну Ватикан. О Ватикан – скільки скарбів ти тримаєш в собі: Весь Ватикан представляє собою справжню пам’ятку, але серце його, безсумнівно, лежить в Соборі Святого Петра. Інтер’єр собору вражає не лише розмірами, а й багатством оздоблення. У численних капелах розташовані справжні твори мистецтва роботи таких майстрів, як Мікеланджело, Берніні, Антоніо Поллайоло і багатьох інших. У капелах знаходяться усипальниці багатьох римських пап.
Вільний час в місті.
Для бажаючих пропонуємо дві тематичні екскурсії:
«Скарбниця людства» (30 €).Відвідання ватиканських музеїв — комплекс музеїв у Римі, де зберігаються художні колекції, зібрані протягом століть Римськими Папами. Експозицію щороку оглядають біля 4 млн. відвідувачів.
«Античний Рим»  (35 €). Відвідуємо Капітолійський пагорб, Римський форум і звичайно Колізей – саме тут проходило все життя Риму, саме тут народжувалися, керували світом і помирали Великі Римляни античності.
Повернення до готелю.
Ночівля.

6 день Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ!

Ночівля. 

7 день Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ!

Для бажаючих виїзна екскурсія «Справжня Італія —  Неаполь, Помпеї та Сорренто»  (75 €).
Неаполь
 — це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом.
Далі  найвідоміше італійське місто-музей під відкритим небом – Помпей. З цілого світу сюди  їдуть люди щоб подивитися на величне місто, що колись було поховане під попелом вулкану Везувій. Те,  що ми бачимо і чуємо просто вражає, а коли ідеш вулицями і проспектами що були побудовані тисячоліття назад, відчуваєш себе причетним до історії.
На завершення екскурсії – «Пізній вечір в Соренто».  Прогулюючись  вулицями історичного центру Сорренто, навіть в наш час можна бачити античні греко-римські споруди, і спогади про минулі події немовби оживають на вулицях П’єта, Цезарея,Тассо. У кожному куточку міста прихована якась легенда, яку можна розповісти, цікава знахідка, яка викличе у Вас захоплення. Чарівність Сорренто — в утихомиреній атмосфері, яку створює природна краса цього місця.
Повернення в готель.
Ночівля.

8 день Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ!

Нічний транзит на до Венеції.

9 день Ранкове прибуття до Венеції.
Пливемо на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко. 

Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців …
Перед Вам відкриється Серце Венеції – площа Сан-Марко, де розташовуються найпрекрасніші будівлі міста – собор Сан-Марко і Палац Дожів, історичні кафе та Кампаніла. Недалеко від набережної підносяться дві колони – символічні ворота міста, яке раде вітати дорогих гостей.
Відвідання майстерні муранського скла (3 €). 1000- літня традиція та унікальна технологія, що передається з покоління в покоління. Ви зможете побачити, як виготовляють справжнє муранське скло – найкращий сувенір з Венеції, а також почути про його історію та таємниці.
Для тих хто хоче глибше поринути в це місто факультативна екскурсія —  «Всі маски Венеції …» (35 €).
Повернення до автобусу.
Переїзд до  транзитного готелю.
Поселення.
Ночівля.
10 день Сніданок.
Виселення з готелю
.
Прощальна фото-пауза на одній з найкрасивіших площ Європи – площі Героїв. Перед Вами відкриється вигляд на колонади, розмах країв, якої становить 85 метрів — зверху вони прикрашені статуями Праці та Добробуту, а також Знань і Слави, бога Війни та богині Миру. На фоні цих прекрасних декорацій пропонуємо підняти бокал справжнього угорського вина. За хороші враження !!!
Переїзд на територію України.
21:00 – орієнтовне прибуття до Чопу (23:50 – орієнтовне прибуття до м. Львів)

У вартість програми включено:
— проїзд транспортом євро-класу;
— проживання в готелях на території Угорщини та Італії;
— харчування ВВ — сніданки;
— екскурсії по програмі;
— супровід керівника групи.

У вартість програми не включено:
— консульський збір (35 € + 24 грн)
— страховка (орієнтовно 5 €)
— оплата громадського транспорту  до Венеції – 10 € в одну сторону.


НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ

1.    закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців від закінчення туру!!!)
2.    фото 3.5 x 4.5, на білому фоні, 80 % обличчя
3.    анкетні дані
4.    копія українського паспорта: всі заповнені сторінки

Для працюючих:

1.    довідка з місця роботи (з вказанням зарплати за 6 місяців)
2.    якщо з/п менше 3000 грн., потрібна довідка з банку про стан рахунку (необхідна сума не менше 50 євро з особи в день на час перебування в турі)
3.    копія трудової книжки з мокрою печаткою

Для дітей:

4.    свідоцтво про народження
5.    оригінал доручення на виїзд за кордон від одного із батьків, або обох батьків
6.    довідку з місця навчання
7.    нотаріальну заяву про спонсорство поїздки до Угорщини від одного із батьків і підтвердження матеріальної забезпеченості спонсора (див. пункт для працюючих)
8.    копії всіх заповнених сторінок українських паспортів обох батьків

Для пенсіонерів:

1.    копія пенсійного посвідчення
2.    довідка про пенсію завірена мокрою печаткою (з нарахуванням за останні 6 місяців)
3.    якщо пенсія менша 2000 грн. потрібен ще рахунок з банку (необхідна сума не менше 50 євро з особи в день на час перебування в турі)

Для приватних підприємців:

1.    довідка з банку про стан рахунку (необхідна сума не менше 50 євро з особи в день на час перебування в турі)
2.    копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця (нотар. завірена)
3.    копія свідоцтва про сплату єдиного податку
4.    виписка з Податкової за 2 останні квартали

Для студентів:

1.    копія студентського квитка
2.    довідка з місця навчання
3.    нотаріальна заява про спонсорство поїздки до Угорщини від одного із батьків і підтвердження матеріальної забезпеченості спонсора (див. пункт для працюючих)
4.    копія всіх заповнених сторінок українського паспорта спонсора.

Хотите быть в курсе горящих и актуальных предложений?

Подпишитесь на нашу рассылку (e-mail, viber, sms)!

Подберите тур

Мы сделаем для тебя индивидуальный подбор! Скорей пиши свои пожелания!

Хочу забронировать тур!