Турфирма "Краски Мира" • Туристическая фирма, туроператор, турагентство • Туры, авиатуры, автобусные туры, горящие туры, подбор тура, отзывы о турах, туристические услуги.

У ПРОМЕНЯХ СОНЦЯ АДРІАТИКИ

Январь 30, 2013 • Автобусные туры, ЧерногорияКомментарии к записи У ПРОМЕНЯХ СОНЦЯ АДРІАТИКИ отключены

У ПРОМЕНЯХ СОНЦЯ АДРІАТИКИ
 Дати виїзду : 29.04, 20.05, 30.05, 8.06, 22.06
 
Вартість туру:
 300.00  евро дорослі!
280 .00 евродіти!
Маршрут: Будва – Св.Стефан – Котор – Герцег Новий –Хорватія (Дубровнік)-Цетінє-Скадарське озеро
Увага! Туроператор  залишає за собою право змінювати послідовність реалізованої програми та в разі крайньої необхідності змінювати деякі факультативні програми на рівноцінні.
Черногория 2008

Програма туру:

1 день

08.00 Збір групи на з/д вокзалі м.Львова.
08.30 Виїзд зі Львова.13.00 можливе приєднання до групи в Чопі на з/д вокзалі.Транзитний переїзд по територіїУгорщини, Сербії та Чорногорії.
Нічний переїзд.

2 ДЕНЬ
По дорозі — зупинка на Скадарському озері — найбільше на Балканах, загублене серед гір, озеро розташоване в Зетсько-Скадарській долині. Дві третини його належать Чорногорії, а одна третина — Албанії. Озеро славиться багатою водної фауною (40 видів) і безліччю видів птахів (270 видів), багато з яких відносяться до рідкісних видів. Фотопауза.
Прибуття на курорт Будва. Поселення на віллі. Вільний час. Вечеря.
19.00. Вечірня пішохідна екскурсія по м. Будві, де Ви отримаєте інформацію про історію Будви, а також про всі можливості, де можна добре поїсти, провести час, де можна заправити телефонну карточку і як з Будви дістатися до будь-якого курорту Чорногорії, що і за скільки Ви можете придбати на базарах і бутіках, де Ви можете провести чудово час…
Повернення на віллу. Ночівля.

3 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день. Відпочинок на морі.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
«Монастир ОСТРОГ»(25Є).
 Довідайтесь,чому монастир Острог здається настільки нереальним, ніби це не витвір людських рук. Після гробниці Христа і гори Афон,монастир являється третім,найбільш відвідуємим храмом у християнському світі.
Вечеря. Ночівля.

4 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день. Відпочинок на морі.
Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ
Сніданок.
Автобусна екскурсія до Бока Котору — відоме та давнє місто, розташоване біля гори Ловчен (на чорногорському узбережжі), на березі Боко-Которської затоки. Екскурсія по старому містечку Котор. Місто закладене ще до нашої ери,вважається одним із найкраще збережених середньовічних міських центрів на Адріатиці, внесених до списку ЮНЕСКО. На берегах Которської затоки знаходиться безліч старовинних православних і католицьких церков, деякі з них є місцями паломництва.(1.5 год)
Переїзд у м. Пераст.Екскурсія в м. Пераст.  Місто Пераст — тихе, трохи сонне місто. Вважається, що довгий час тут жили пірати. Тут були побудовані чудові палаци, церкви і укріплення, активно розвивалося мореплавство. Місто знаходиться в самій глибині бухти,а навпроти два острівки. Ближній острівок-природнього походження,а дальній-насипний,на ньому збудовано монастир на честь ікони Богоматері.Саме туди ми з Вами орендуємо катер з капітаном і відвідаємо церкву- музей.
Повернення у Будву.
Ночівля.

6 ДЕНЬ
Сніданок.
10.00 Збір групИ. Екскурсія в Дубровнік (Хорватія)— одне з найкрасивіших міст світу і відзначене ЮНЕСКО серед пам’яток Європи епохи Відродження, поряд з Венецією і Амстердамом. Блукаючи його старовинними вигнутими вуличками і урочистими площами, Ви відчуєте атмосферу середньовіччя і подих минулих сторіч. Після відвідування Палацу князя, Домініканського монастиря та кафедрального собору, можна прогулятися по фортечних стінах і насолодитися дивовижними видами на місто. Вільний час для покупок і відпочинку. 16.00.Збір групи і повернення у Будву. По дорозі назад ми з Вами відвідаємо місто Герцег Нові.Знайомство з курортом.Місто відоме,як місто сходинок, відоме мінеральними джерелами і оздоровчими центрами. Визначні місця: Морська фортеця, Годинникова вежа, Сербська церква Святого Архангела Михаїла на площі Белавіста.Повернення у Будву.Вечеря. Ночівля.

7 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день. Огляд панорами о. св. Стефан. Це острів святого покровителя Чорногорії, а сьогодні острів Св. Стефан став симоволом Чорногорії.Фото пауза. Екскурсія в Цетінє — стародавня Чорногорська столиця, розташована серед мальовничих гір. Експозиція державного музею , розміщеного в палаці останнього чорногорського короля Миколи, знайомить з бурхливою історією країни. У центрі Чорногорської митрополії,Цетінському монастирі можна побачити древні християнські реліквії. Негуши — село в південній Чорногорії, при муніципалітеті міста Цетіньє. Воно розташованена схилі гори Ловчен, на території національного парку. Це село відоме як батьківщина династії Петровичів (Негошей),яка правила в Чорногорії з 1696 по 1918 рік. Тут Ви зможете скуштувати національну страву Чорногорії — в’ялене м’ясо пршут, а також придбати його і хороше чорногорське вино у якості сувеніру.  Повернення у Будву. Ночівля.
Факультативно:
Вечеря в національному чорногорському стилі. «Театралізоване чорногорське весілля»(40Є).

8ДЕНЬ
08.00 Сніданок.
Закупка сувенірів, чорногорських маслин, сиру, першуту. Виселення з вілли. 13.00. Виїзд на Україну.Транзитний переїзд по території Чорногорії, Сербії та Угорщини.
Нічний переїзд.

9 ДЕНЬ
Прибуття до Львова в другій половині дня. Приблизно 19:00.
До вартості входить:
переїзд автобусом єврокласу
розміщення на віллі  6 ночей)
харчування згідно програми
екскурсії згідно програми

До вартості не входить:
консульський збір країни Угорщини 35 € +12грн
страхування 35 грн
курортний збір 1,5 €/добу (оплата на місці при поселенні-обов’язковий платіж)
факультативні програми
вхідні квитки в екскурсійні обєкти (орієнтовно 10€)
доплата за одномісне розміщення 65Е

 

Хотите быть в курсе горящих и актуальных предложений?

Подпишитесь на нашу рассылку (e-mail, viber, sms)!

Подберите тур

Мы сделаем для тебя индивидуальный подбор! Скорей пиши свои пожелания!

Хочу забронировать тур!